Rok 2021

Velikonoce

BilaSobota

Velikonoční svátky jsme prožili společně tak, jak to bylo možné. Během obřadů na Bílou sobotu, ze kterých jsou připojené fotografie, jsme si znovu připomněli skutečnost zmrtvýchvstání Krista a naději, kterou nám dává i do dnešních dní.


PostniKrizPostní cesta

Děkujeme všem, kteří se zapojili do farního postního snažení. Přes problematické společné setkávání se sešlo mnoho křížků symbolizujících naše úsilí o plné prožití postní doby.Křížové cesty

KrizoveCesty

Letošní křížové cesty jsme prožívali v omezeném počtu účastníků. Kromě obvyklých sobotních křížových cest přišlo několik rodin s dětmi na velkopáteční křížovou cestu určenou právě pro ně a další se k nim připojily na dálku. Děkujeme.


Postní adorace

Adorace2021

PostniAdorace sV neděli 21. března 2021 proběhla postní adorace, které se v půlhodinových intervalech zúčastnila řada jednotlivců i rodin z farnosti. Věříme, že i tyto chvíle strávené v klidu před Nejsvětější Svátostí přispěly k dobrému prožití postní doby.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili.