nabalkane 0189

Postní doba 2021 Na Balkáně

Ke společnému přožití postní doby a přípravě na Velikonoce vám nabízíme tyto podněty:

• postní cestu pro dospělé i děti ke které se můžete připojit doma i v kostele (text je ke stažení zde)
  • v neděli 21. března 2021 se v kostele sv. Vojtěcha uskuteční postní adorace rodin a blízkých (více zde)
  • účast na modlitbě křížové cesty v souladu s platnými opatřeními každou sobotu v 17 hodin
  • možnost připojit se k modlitbě křížové cesty z domova použitím připojených textů (20.2., 27.2., 6.3., 13.3., 20.3., 27.3.) - texty budou doplňovány

COVID-19: mimořádná epidemiologická opatření

Milí spolufarníci,

níže je uveden přehled opatření zavedených v našem kostele v souvislosti se zhoršenou epidemiologickou situací.

• Bohoslužby v kostele sv. Vojtěcha budou s ohledem na nařízení vlády probíhat v omezeném počtu účastníků.
  • Kromě bohoslužeb v normálních časech bude každou neděli od 17 do 18 hodin v kostele příležitost ke krátké soukromé modlitbě a přijetí Eucharistie.
  • Výuka náboženství starších dětí je do odvolání přerušema

Spojme se ve společné modlitbě růžence, jak nás k tomu vyzvala Stálá rada ČBK a svěřme do ochrany Panny Marie naši farnost, naši zemi i celý svět.